Image

Merkez Mah. Abide-i Hürriyet Cad. No:211/73 Kat:4 Blackout Avm 34381 Şişli/İstanbul

Kişiye Özel İngilizce (VIP)

Kişiye Özel İngilizce (VIP) Amerikanca Kültür Kurumsal şubesinde birebir özel ders ile İngilizce öğrenmeniz kolay ve hızlı olduğu kadar rahat da.

Kişiye Özel İngilizce (VIP)

Eğitiminizi alacağınız derslerinizin gününü, saatlerini sizin tercih ettiğiniz şekilde organize ederek size esnek bir çalışma modeli yaratıyoruz, bu şekilde İngilizce seviyeniz hangi düzeyde olursa olsun birebir gördüğünüz özel derslerde akıcı şekilde derslerden kopmadan ve sıkılmadan İngilizce öğreneceğinizi garanti ediyoruz. İngilizce özel ders veren bütün öğretmenlerimiz İngilizce Öğretmenliği bölümü mezunu olup hepsi alanlarında deneyimli ve uzmandır. İngilizce ders verenleri araştırırken öğretmenin profesyonel olarak öğretmenlik yaptığından emin olmakta fayda var.

İngilizce özel ders almaya karar verdiğiniz takdirde, sizin için Öğretmen ve sınıf ayarlaması yaparak seviyenizi belirliyor ve özel İngilizce dersi eğitiminiz ile ilgili kararınızı veriyorsunuz. İngilizce özel derslerimiz Genel İngilizce ve İş İngilizcesi’nin yanı sıra sınavlara yönelik çalışmalar olarak da yapılmaktadır. (TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY, YDS)

SCROLL TO TOP